ماشین سازی قاسمی

شرکت ماشین سازی قاسمی ( GMCO ) مفتخر است که از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه مشاوره و خدمات فنی و ساخت ماشین آلات و تجهیزات صنعت طلا و جواهر و ارائه خدمات فنی به طلاسازان آغاز کرده است. این امر با هدف تسهیل کار طلاسازان با استفاده از فناوری‌های نوآورانه‌ای که امکان تولید جواهرات به کمک دستگاه‌‏های دقیق را فراهم می‌آورد انجام شده است. شرکت ماشین سازی قاسمی با خلق ایده‌های نوین که منجر به افزایش سرعت و دقت کار و شکوفایی هنر طلاسازان می گردد به عنوان کارآفرین برتر سال 1386 معرفی گردیده است.

شرکت ماشین سازی قاسمی ( gmco ) در مسیر شعار " کیفیت بالا، اشتغال زایی و کمک به شکوفایی هنر و صنعت کشور" می‏کوشد.

ماشین سازی قاسمی افتخار دارد که در حال حاضر :

این شرکت جز معدود واحدهای تولیدی است که در حال حاضر این توانایی را دارد که قطعات جانبی دستگاه‌های صنعت طلاسازی را مطابق با اصول مهندسی طراحی کرده، بسازد و به بهره برداری برساند.

درباره ماشین سازی قاسمی - gmco

خدمات این شرکت علاوه بر تولیدات سفارش مشتری در حوزه دستگاه‌های مرتبط با طلاسازی و ارائه مشاوره در این زمینه، تولید انواع ماشین آلات صنعت طلاسازی از قبیل دستگاه کانوکس، تنها پیکور ابزار ثابت، دستگاه جغجغه M4000 و M7000 به صورت بهینه شده، دستگاه تراش دامله CNC شش محور، دستگاه تراش دامله CNC پنج‌ محور، دستگاه تراش دامله CNC چهار محور، دستگاه تراش دامله CNC سه محور، دامله NC، چرخ دامله برقی، چرخ دامله دستی، دستگاه تراش انگشتر، تراش النگو، دستگاه تراش توپ، دستگاه گل‌بر و ارائه انواع خدمات و قطعات جانبی این دستگاه‌ها است. شرکت ماشین سازی قاسمی ( gmco ) همواره کوشیده است تا با نوآوری‌های ویژه، محصولات و ایده‌ها را همچون خونی تازه در رگ‌های سازمان خریدار جاری کرده و تحولات مثبت و کارایی آن سازمان را چندین برابر سازد.

ماشین سازی قاسمی ( gmco ) در این سال‌ها برای پیشرفت در عرصه ساخت ماشین آلات حوزه طلاسازی از دانش فنی بومی، به ‏کارگیری تیم تحقیق و توسعه جوان و تجارب مشاورین متخصص بهره گرفته است و این مهم باعث شده محصولات ماشین سازی قاسمی همیشه با به روزترین سطح تکنولوژی و نوآوری همراه باشد. شناسایی نیازهای مشتریان و دستیابی به راهکارهایی برای برطرف کردن این نیازها و آسان‌تر کردن امور به کمک نوآوری در محصولات، ماشین سازی قاسمی را به اولین انتخاب مشتریان در هنر و صنعت طلاسازی تبدیل نموده است.
اعتماد مشتریان به ماشین سازی قاسمی، امانتی است که شرکت به آن می‌بالد و حفظ این امانت و جلب رضایت مشتریان، رسالتی است که این مجموعه برای تحقق آن می‏‌کوشد.

واحد پیشرفته تولید داخلی ماشین سازی قاسمی شامل موارد زیر است :

این واحد مجهز به دستگاه‌های متعدد CNC، تراش، فرز، اره نواری و پرس می‌باشد و کلیه فعالیت‌های مربوطه توسط افراد متخصص به وسیله این دستگاه‌ها انجام می‌شود.

درباره ماشین سازی قاسمی - gmco

واحد تولید به تجهیزات ذخیره سازی کارآمد، انبارها و … مجهز است، تا محصولات را برای مدت زمان طولانی ذخیره کند. ماشین سازی قاسمی با داشتن امکانات پیشرفته و تجهیزات به روز، قادر به طراحی، ساخت و تهیه ماشین آلات، اجرای پروژه‌های کلیدی، تحویل به‌ موقع و تولید راه حل‌های کارآمد است که مطابق با انتظارات مشتری باشد. GMCO در راستای تحقق اهداف سازمانی خود با بهره‌گیری از پرسنل مجرب، براساس استانداردهای روز برروی جابه جایی، نگه‌داری و انبار، حمل و نقل و بسته بندی و ارسال کالاها برنامه ریزی کرده و ارائه خدمات می‌نماید. واحد فروش و بازاریابی با هدف جلب حداکثری رضایت مشتریان و برطرف نمودن نیازهای ایشان فعالیت می‌کند برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های بازاریابی برای گروه‌های مختلف و شناسایی بازار هدف، شرکت در نمایشگاه‌های تخصصی و همایش‌های مختلف از اهداف سازمانی این واحد است.
واحد خدمات پس از فروش با هدف جلب رضایت مشتریان با کادری متخصص و مجرب و گروهی از مهندسان، نصابان و سرویسکاران زبردست در سطح کشور، خود را ملزم به ارائه خدمات و تعمیرات و تامین قطعات یدکی درکوتاه‌ترین زمان ممکن می داند.

درباره ماشین سازی قاسمی - gmco

GMCO خود را مفتخر به تغییر همراه با زمان می‌داند که همراه با انتظارات مشتری تطابق پیدا می‌کند. این سازمان دارای دپارتمان اختصاصی تحقیق و توسعه (R&D)، با تیمی از صنعتگران، طراحان، تحلیلگران و سایر متخصصان با تجربه است که به طور مدام ایده‌ها و تکنیک‌هایی را برای ارائه راه حل‌هایی بهینه می‌کنند که روند تولید جواهرات را بهبود بخشد. بخش تحقیق و توسعه فعالیت‌های زیادی برای ایجاد محصولاتی که با آخرین روندها و نیازهای بازار هماهنگ باشند انجام میدهد، از جمله :